Yazılar

Masöz Hizmeti

Masajları yapmak veya masöz hizmeti almak istiyorsanız, ancak bu konuyla ilgili fazla bilginiz yoksa üzülmeyin. Öğrenebileceğiniz çok şey var ama artık bir çok bilgi kaynağına erişim çok kolay.

Aşağıdaki yazımızda masajın sanatı ve profesyonel olarak verilen hizmetler ile ilgili bilinçli kararlar vermek için önemli bilgiler sunulmaktadır.

Masajınızı Yaptırmak İstiyorsanız Masöz Seans Hizmeti İstanbul Deneyin!

İstanbul masöz hizmeti aldığınızda masajınızın ustalıkla yapılmasını bekleyebilirsiniz. Kimileri nasıl düzgün bir masajla elde edileceği konusunda aydınlanmış olmayabilir.

Bir masajdan sonra, vücudunuzdaki toksinleri çıkarmak için bol su için. Evde masöz uygulama hizmeti ile masajınızı yaptırırsanız, toksinler vücudunuzun içine salınır ve çıkarılması gerekir.

Eğer hızlı bir masajın uygulamasını yapmak istiyorsanız, sadece ayaklara odaklanmayı düşünebilirsiniz. Ayaklara masajın yapılması vücut için bir çok fayda sunmaktadır.

Ayaklar çok sayıda sinirler ve basınç noktalarına sahiptir ve bunlar gün boyunca tüm vücut ağırlığını taşırlar. Ayaklara masajı yapmak için onbeş dakika verin ve sağladığı farkı hissedin. Masözlerce verilen sağlık hizmetleri kapsamındaki masajlı terapiler sırasında ayak masajı da uygulanmaktadır.

Ayaklarınız göründüklerinden çok daha hassastırlar. Vücudunuzun bu bölümünde çok sayıda sinir uçları keşfedebilirsiniz ve ayaklarınıza masajda yapmak vücudunuzun başka bir bölümünde yaşadığınız acıyı hafifletebilir.

Bayan masöz tarafında uygulanacak eşsiz bir ayak masajı benzer şekilde stresi azaltmak için en harika yöntemdir.

Her öğünden sonra bir karın masajı yapmanız gerekir. Bir veya her iki avuç içini kullanarak saat yönünde dairesel hareketler yaparak karın bölgesini ovalamaya başlayın. Saat yönünde hareket, yiyeceklerin bağırsaklarınızda doğal olarak sindirildiği yön ile aynıdır.

Bu sindirime yardımcı olabilir ve gaz ve bağırsak rahatsızlığını önleyebilir.

Masaj Hizmeti İstanbulMasajlarınızı yaparken yağlama önemlidir. İstanbul evinde masöz profesyonel hizmeti sırasında molalara yol açarak yeniden uygulanmayı gerektirmeyen bir losyon isteyebilirsiniz.

Sevdiğiniz bir masaja özel yağı kokunuz varsa, onu bir sonraki masajınıza getirin. Hatta büyük olasılıkla masöz olarak hizmeti verenler , bunu daha fazla kullanmak isteyecektir.

Bazı durumlarda belli bir tür yağ için bir tercihleri olabilir, ama onların sizin favorinizi kullanmak isteyip istemediklerini görmek için sorabilirsiniz.

İstanbul evde masözün hizmeti müthiş bir deneyimdir

Japonlar shiatsu denilen bir masajın tekniğini uzun yıllar boyunca geliştirmişlerdir ve evlere masöz hizmeti sırasında uygulanmasını severler. Bu terapi, akupunktur noktaları üzerine masözün parmaklarından bir ritimle uygulanan basıncı kullanır.

Basınç, enerji akışını artırır ve birkaç saniye içinde vücudu dengeye kavuşturmaya katkı sağlar. Shiatsu masajı vücuttaki tüm ağrıların da uzaklaşmasına yardımcı olur. Shiatsu masajı için masöz ilanı sayfalarından deneyimli bir uzman arayabilir veya bize telefon edebilirsiniz.

Dakik olmak, iyi bir davranış olmasının yanı sıra, İstanbul evlere masöz vip hizmeti masajının etkili olması için vazgeçilmezdir. Telaşla başlanan bir masajda, arzu edilen gevşemenin uzun süreceği ve rahatlatıcı bir ovmanın tüm yararlarını edinemeyeceksiniz demektir.

Masajlar mutlaka yarar sağlayacaktır ancak ortam ve hazırlıklar da, bu konuda yardımcı olacaktır. Harika bir masaja özel tasarlanmış masa, terapi uygulanan kişiyi rahatlatmak için önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

Harika bir sırt masajı yapmanın en sık uygulanan harika bir yolu “tırmıklama” tekniğini kullanmaktır. Masöz hizmeti evde uygularken masajınıza omuzlardan başlar ve ellerini yavaşça sizin sırtınızdan aşağı hareket ettirecektir.

Bir el bir taraftan aşağıya giderken, diğer el değişen bir hareketle yukarı doğru ovalayarak masajınız sürdürülür.

Masajla tedavi terapistinize bahşiş vermeyi unutmayın. Pek çok evinde masöz hizmeti terapisti, çoğunlukla bahşişler için çalışır ve masajları için yaptığınız ödemenin sadece küçük bir yüzdesini alır. İyi bir bahşişi takdir edecektir ve bir dahaki gelişinizde hatırlayacaktır. Adil bir bahşiş genellikle yüzde on beş ile yirmi arasındadır.

Soğuk algınlığınız mı var? Yüzünüze hafifçe ovma hareketleri ve küçük baskılar yaparak sinüs basıncını rahatlatabilirsiniz. Alnınıza ve şakaklarınıza kendi kendinize masajını uygulamasını yapın ve burun ve göz çevresinize hafif bir basınç uygulayın. Basınç bitene kadar gün boyunca bu işlemi tekrarlayın.

Bu teknik baş ağrısı ve stresi gidermek için de yararlıdır.

Masöz Hizmeti İstanbulMasajı yaptığınızda odaklanmanız gereken kilit noktalardan biri uyumlu harekettir. Masöz hizmeti masajın akışını kesinlikle bozacağı için,  asla aniden durmayacaktır.

Ellerinizle bacaklarınızı ve sırtınızı aşağı ve yukarı ovalarken yavaşlayabilir ve hızlanabilirsiniz, ama asla tam bir duruş yapmayın.

Gergin omuzları rahatlatmak için mükemmel bir masaj, ayı kucaklamasıdır. Başlamak için göğüs üzerinde kollarınızı çarpraz yapın. Omzunuzu diğer elinizle tutun.

Yaklaşık 3 kez bir omzu sıkıştırın ve bırakın. Bunu her ikisi için de yapın. Bundan sonra, basarak ve serbest bırakarak bileklerinize ulaşana kadar kollarınızdan aşağı doğru inin.

Profesyonel masöz elit hizmeti için bize ulaşın

Noel ya da doğum günü hediyesi olarak ne vereceğinizi şaşırdığınızda, sağlıklı bir İstanbulda evde verilen hizmetler sayesinde masajla terapi de satın alabilirsiniz! Herkes derin doku masajının yatıştırıcı ve rahatlatıcı faydalarını sever ve kim ekstra şımartılmaya alışmaz?

Özellikle her şeye sahip biri için, bu hediye en iyisidir!

Masajları yaptığınızda odaklanmanız gereken kilit noktalardan biri uyumlu harekettir. Masajın yararları ve size sunacağı keyifli dakikaları keşfetmeye hazırlanın. Şu anda görebildiğiniz gibi harika hizmeti almaya ve rahatlamaya ve masöz ile dinlenmeye giderken birçok ilginç değişkenler vardır.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0