Yazılar

Bayan Masöz

En doğru şekilde bayan masöz masajlı tedaviler yapmanız için birisinin size her şeyi anlatmasını istiyorsanız uzmanımıza danışabilirsiniz. Herkes gibi siz de istersiniz. Gerekli olan detayları öğrenmeye odaklanmalısınız.

Bunun için ideal bir konumdasınız. Bu yüzden okumaya devam edin ve ellerinizin bir insanın vücudunu nasıl etkileyeceğini keşfedin.

İstanbul Bayan Masözler Size Harika Masaj Terapisi Sunarlar

Sürekli olarak bayan masöz İstanbul masajla tedavi terapistini eğitimli ve yetenekli kişilerden seçin. Lisanslı terapistler yorucu eğitimlerden geçerek sizin ihtiyaçlarınız için her eğitimi almıştır. Lisanslı bir İstanbul masaj sağlık tedavisi terapisti tutmak terapinizi profesyonel ve güvenli bir hale getirir.

Masajınıza sırt bölgesinin üst kısmı ile başlayın. Bu bölgede çok fazla sayıda kas ve düğüm noktası bulunduğundan önemi büyüktür. Bu teknik sayesinde masajını yaptığınız insanı rahatlatabilir ve bütün vücudunu etkileyen bir terapi yapabilirsiniz.

Bayan masözler masajda uygulama teknik ve sıralaması konusunda size genellikle seans öncesinde bilgi vermektedir.

Seans terapisi yaptığınız insanın uygun bir şekilde hazırlandığından emin olun. Tercihen masaja özel masa ya da konforlu bir minder kullanmanız gerekir. Eğer bu aletleriniz yoksa konforlu bir koltuk da sizin için uygun olacaktır.

Partnerinizin kafasının desteklenmesi çok önemlidir. İstanbul masaj masöz uzmanı masajında kullanacağı alet, yağ ve kokularını nasıl temin edebileceğiniz konusunda da bilgi sahibidir.

Omuzlarınızda ağrı varsa kendinize ayı sarılışı yapın. Kollarınızı vücudunuzun etrafında sararak “X” şekli verin. Omuzlarınızı ovmaya başlayın. Tek seferde tek bir omuz. Bu yöntem stresi azaltır ve yararları arttırır.

Bu yöntemi üçer kez tekrarlayın. Kısmi bir rahatlama yaşayabilirsiniz, daha kalıcı bir rahatlama için profesyonel masözden randevusu ayarlayabilirisiniz.

Tüm vücudunuza masajınızı yaptırmadan önce duş almanız ve özellikle ayak temizlik ve bakımını yapmanız önemlidir.

Ayaklarda bulunan kir ve bakterilerin masajlar sırasındaki ovalama hareketleri ile vücudunuza dağılmasını bu şekilde önleyebilirsiniz. Masöz bayan hijyen konusunda çok hassas davranmaktadır.

İstanbul İli Bayan MasözBirisine masajını yaparken uyguladığınız baskı şiddeti konusunda dikkatli olmanız gerekir. Çok fazla uyguladığınız zaman sinirlerde, eklemlerde ve kaslarda tahribata neden olabilirsiniz.

Masajları yaparken kalbe doğru yapmalısınız.

Yanlış bir metot uygulamak da bazı tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bayan masöz de size kuvvetli basınç gerektiren masajları yapabilir, önemli olanın kuvvet değil uzmanlık olduğunu göreceksiniz.

Uyguladığınız basınç sizin isteğinize göre değişebilir. Bir bakıma derin doku masajı da buna örnek olabilir.

Profesyonel bayandan masöz hizmetinden memnun kalacaksınız

İstanbul bayandan masöz hizmetine ne kadar bahşiş vermelisiniz? Otelde veya bölgenizdeki bir spa salonundaysanız yüzde yirmi standart olan orandır. Eğer evlerinde çalışıyorlarsa her profesyonel masöz kendi tarifesini uygular.

Fakat yüzde 20 her zaman en makulüdür. Eğer masajın gerçekleştirildiği salonlarda çalışıyorlarsa rehberlik hizmeti dahil olduğu zaman bahşiş ücretin içindedir.

Kurallara uymak ve dakik olmak masajınızın etkilerini arttıracaktır. Masajın esnasında bu öneriler rahatlamayı daha kısa sürede sağlar ve rahatlatıcı ovma tekniklerinin avantajlarını arttırır.

Aile çocuk ilişkisinde veya sevdiğiniz kişilerle yapılabilecek en keyifli aktivitelerden birisi de masajların seanslarıdır. Uzman terapist ile profesyonel masaj seanslarını ortak olarak ayarlayabilir veya kendiniz uygulamak isteyebilirsiniz.

En basit uygulama için bir şişe bebek yağı alın, bütün takılarınızı çıkardıktan ve ellerinizin yeteri kadar sıcak olmasını sağladıktan sonra üst taraftan masaja başlayın. Bu işlemlerin nazik bir şekilde yapılması fazlasıyla rahatlatıcı ve keyif verici olacaktır.

Yılbaşı veya doğum günü hediyesi için sevdiklerinize sağlıklı bir masajla terapiyi almayı düşünebilirsiniz. Herkes derin doku masajlarının rahatlatıcı ve sakinleştirici yönünü sever, elbette kendini şımartmak ta ister.

Diğer hediye seçeneklerine göre masöz İstanbul terapi hediyesi çok farklı ve cazip olacaktır.

Sırt dik bir durumda otururken göbeğinizi ovalayın! Bu işlem sindirim işleminiz için vücudunuza yardım eder. Doğru bir şekilde masajı yapmak için, karın bölgelerinizi hafif bir şekilde saat yönünde ovun. Bu yön vücudunuzun doğal sindirim yönüdür.

İstanbul İli Bayan MasajSıcak taş masajı sıcak taşlar ve hafif dokunuşlarla yapılır. Pürüzsüz taşlar ısıtılarak sırtınıza ve vücudunuzdaki kas gerilimi olan yerlerinize koyulur.

Uzman terapi masözleri uygulama sırasında kullandıkları taşları bastırırken dikkatli davranmalı ve kaslarınızın gerilimlerini nazik bir şekilde dairesel hareketlerle rahatlatır ve stresten arındırır.

İstanbul masöz kaslarınıza taşları koyarken oldukça dikkatli bir şekilde davranır ve dairesel hareketler çizerek stresten arındırılmasını sağlar.

İstanbul bayan olan masöz hizmetine ulaşmak çok kolay

Masaj masöz İstanbul terapisinden sonra yavaş hareket edin. Her zaman kullandığınız tarafa dönün ve oturun. Eğer ihtiyacınız olursa masajla terapistinizden yardım da isteyebilirsiniz.

Ayağa hızlı bir şekilde kalkmayın veya odanın içinde hızlı hareket etmeyin. Masajınızın sonrasında kendinizi sersemlemiş hissedebilirsiniz ve bu stratejiyi kullanmak kaymanızı ya da düşmenizi engeller.

Masajdan önce ve sonra fazlasıyla su tüketmeniz gerekir. Masaj hizmeti ardından eve geldiğinizde rahatlamış olduğunuzdan koltuğa uzanabilirsiniz. Toksinleri ve atık maddeleri iyice temizlemek için bir bardak daha için.

Masajı yaptırma kararı verdiğinizde düşüncelerinizden uzaklaşmış olduğunuzdan emin olun. Birçok profesyonel spa salonu müşterilerine rahatlatıcı müzikler dinletir.

Kendinizi daha iyi terapi seansı yapabilecek gibi hissediyor musunuz? Kesinlikle hissetmelisiniz. Artık ellerinizin harekete geçme vakti geldi. Öğrendiğiniz şeyleri uygulamaya başlayın ve günden güne tekniğinizi geliştirin.

Partnerinizi oldukça rahatlatabileceksiniz ve bu sizin istediğiniz bir durum.

Masajı uygulayacağınız kişinin konforlu bir şekilde hazır olduğundan emin olun. Sırt ağrısı çekiyorsanız ve geleneksel sırt masajı işe yaramıyorsa el masajını deneyin. Birisine masajını yaptığınızda zihninizi boşaltın ve uyguladığınız baskı şiddetine odaklanın.

İhtiyacınız olursa her zaman bayan  terapistinizden masöz yardım isteyebilirsiniz.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0